<
>
Dacasso Walnut & Leather Memo Holder - 7" Height x 5.8" Width x 1.8" Depth - Wood, Leather - Walnut, Black - 1 Each
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Product Color | Walnut ~ Black |
| Product Name | Walnut & Leather Memo Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 5.8" |
| Height | 7" |
| Manufacturer | Dacasso Limited, Inc |
| Country of Origin | Taiwan |
| Depth | 1.8" |
| Application/Usage | Memo |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Memo Holder features a wooden design with a top-grain leather inlay to keep your memos beautifully organized. Rubberized, foam dots protect surfaces from damage. Brass, hinged lid keeps paper hidden from view. Memo holder includes 100 sheets of 4" x 6" loose-leaf memo paper.
Alternative Products
Reviews
No Reviews
