- CONVENIENT AND COST EFFECTIVE: Peel-and-stick shipping labels with strong self-adhesive backing; print with direct thermal printing technology - no ink or toner required
- NO WASTED LABELS: Packed in rolls so you can print as many labels as needed
- FIND LABELS FOR YOUR NEEDS: Available in a variety of sizes for mailing, shipping, barcode, and specialty applications
- ALWAYS USE AUTHENTIC DYMO LABELS: For use with most DYMO label printers, including DYMO LabelWriter 5XL, 550, 550 Turbo, 4XL, 450, Wireless, 450 Duo, 450 Turbo, 450 Twin Turbo, and Desktop Mailing Solution
- INCLUDES 220 LABELS: 1 roll of 220 labels (2-1/8" x 4")
<
>
Dymo LW Shipping Labels - 2 1/8" Width x 4" Length - Rectangle - White - 220 / Roll
Also Consider
Product Details
General Information
| Label Length | 4" |
| Label Width | 2 1/8" |
| Shape | Rectangle |
| Product Color | White |
| Product colour | White |
| Label size | 2.125" x 4" |
| Labels per pack | 220 pc(s) |
| Media sheets per package | 1 sheets |
Product Information
| Brand | Dymo |
| Type | Shipping Label |
Description
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
