- 45W
- 19V
- 2Pin
- black
- Product picture may differ from original product
<
>
GBC EZ Load Blue End Cap Laminating Roll Film - Laminating Pouch/Sheet Size: 11.50" Width x 100 ft Length x 5 mil Thickness - Glossy - Clear - 2 / Box
Product Details
General Information
| Laminating Sheet Thickness | 5 mil |
| Laminating Sheet Length | 100 ft |
| Laminating Sheet Width | 11.50" |
| Product Color | Clear |
| Surface Finish | Glossy |
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Compatibility | Satellite W30Dt |
| Product colour | Black |
| Number of pins | 2 |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Laminating Roll |
Description
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
