- 3 in x 3 in, emoji designs
- Post-it® Notes stick securely and remove cleanly
- Unique adhesive designed for use on paper or in planners
- Fun designs for any occasion
- Leave reminders or call out important information
- 2 Pads/Pack, 30 Sheets/Pad
- Each pad features 4 alternating emoji design
- Post-it® Notes are recyclable
- The paper in Post-it® Notes is sourced from certified, renewable and responsibly managed forests
<
>
Scotch Box Lock Dispenser Packaging Tape - 22.20 yd Length x 1.88" Width - Clear - Dispenser Included - 6 Rolls/Pack - 6 / Pack
Product Details
General Information
| Dispenser Included | Yes |
| Product Color | Clear |
| Tape Length | 22.20 yd |
| Tape Width | 1.88" |
| Form factor | Other |
| Product colour | Multicolour, Yellow |
| Self-adhesive | Yes |
| Material | Paper |
| Width | 76 mm |
| Depth | 76 mm |
| Number of sheets per pad | 30 sheets |
| Number of pads per pack | 2 |
| Package type | Blister |
Product Information
| Brand | Scotch |
| Type | Clear Tape |
Description
Also Consider
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
