- Commercial-grade construction will not crack, fade or chip.
- Built to last—constructed of durable high impact plastic.
- Three, 11.75" high columns provide easy access to cups and lids.
- Non-skid tabs on base keep cup holder secure on counter.
- Includes compartment identifier decal strips.
<
>
Vertiflex 3-column Cup and Lid Holder Organizer - 11.8" Height x 12.8" Width x 4.5" Depth - Black - 1 Each
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | 3-column Cup and Lid Holder Organizer |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 12.8" |
| Manufacturer | Vertiflex Products |
| Height | 11.8" |
| Limited Warranty | 90 Day |
| Depth | 4.5" |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Vertiflex |
| Type | Cup Holder |
Description
The perfect breakroom addition, provides easy access to cups and lids. Three 11.75" high columns hold cups from 8-oz to 32-oz size. Nonskid tabs on base keep cup holder secure on counter. Commercial-grade construction will not crack, fade or chip. Includes compartment identifier decals.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
